Petek Temizleme

Petek Temizleme , Cihazlarımız ve Kimyasallı Sistemlerimiz ile Isınmaya engel olan Kireç ve Tortudan kaynaklıdır. Kireç ve Tortular sadece Isınmak sorunu değil Aynı zamanda Doğal Gaz Faturası da yükselmeye başlar. Yalnız Petek içinde kalmayıp tesisatı içinde suyla devir daim yapan Kireç ve Tortular Kombinin Mekanik parçalarına gitmeye başlar ve bu Taşlamış olan parçalar Kombinin Mekanik Kısmı arıza yapmaya başlar ki maliyetleri çok ucuz değildir.
Yapılacak olan Petek ve Tesisatların temizlenmesi Nasıl ve Niçin Yapılır?
Bazı Firmalarının iddiasına göre Cihaz ve Kimyasallı Temizlik in başaralı sonuç olmadığını düşünür ve onlara göre de en düzgün olanı Her Peteği sökerek ve bu surette etraf kirlenerek yapılır Lakin Havalı ve Kimyasallı olan Cihazlarımızın çalışma şekli ve başarılı sonuçları bu şekildedir;
Genelde Tavsiye edile yer, Banyo da Havlupan veya Petek olan bölgeye Havalı ve Kimyasallı Cihazlarımızı bağlıyoruz. Her peteğe tam anlamıyla ulaşılabilmesi için tüm vanalar kapalı olur ki devir daim esnasında hangi petek temizlendiği de haberimiz olur, her petek de teker teker vanaları aç kapa yöntemi ile içine Isınmaya engel olan Kireç ve Tortular her peteğin içinden tek tek sökülür ve tahliye ederiz.
Genel Şikayetler ;
Peteklerin Altı ısınmıyor
Peteklerin Farklı Bölgelerinde Isınma sorunu
Derece Yüksek olduğu halde yüksek ısıya ulaşamayan Petekler
Dağıtım Tesisatında dönüş borusunda hiç oluşmaz
Termostatik Vana arızalarının oluşması
Kombi Mekanik arıza yapması
Konuların bunların bazılarıdır. Yıkama işlemi yapan müşterilerimizin bize verdiği bilgiye göre Temizlik sonunda %20 lik Yakıt Tasarrufu ile ulaşıldığı görülmüştür.
Kombi Mekanik bakımı ne gerekli ise Sizin için Petek ve Tesisat bakımı o kadar gereklidir. Profesyonel Ekiplerimiz ve Kaliteli Cihazlarımız ile Siz Müşterilerimize Kaliteli Hizmet Sunmaktayız.

Petek Temizleme , Cihazlarımız ve Kimyasallı Sistemlerimiz ile Isınmaya engel olan Kireç ve Tortudan kaynaklıdır.
İzmir Petek Temizleme, Kimyasallı Petek Temizleme İzmir, Cihazlı Petek Temizleme
  • İzmir Petek Temizleme
  • Kimyasallı Petek Temizleme
  • İzmir Petek Yıkama
  • Cihazlı Petek Temizleme İzmir
  • Petek Temizleme