Petek Temizliği İzmir

petek temizliği izmir

petek temizliği izmir Petek temizliği izmir,Petek Temizliğine Garantili Hizmet Anlayışı

Teknoloji çağında olmamızla birlikte ısınma çeşitlerimizde sobadan başlayıp, merkezi ısıtma, kombi, yerden ısıtmaya kadar alternatifli bir konu haline geldi. Önümüz kış havaların birden soğuması ile başlayacak olan ısınma ve evi ısıtma savaşı ile birlikte bu tesisatların temizliğinin, bakımının, kullanımının ne kadar önem taşıdığını da sanırız vurgulamamız şart.

Yerden ısıtma sistemi malumunuz insanı ayak tarafından ısıtmaya başlar. Yerden ısıtma sistemlerinde temizlik çok önem taşır. Hem sıcak su boruların içerisinde rahat dolaşır hem de yakıttan tasarruf söz konusu olur. Önemsenmediği takdirde zamanla borularda tıkanıklık, çamurlaşma, verimi azaltma gibi sorunlarla karşı karşıya kalmanız olası. Yerden ısıtma sistemlerinde zamanla oluşan balçık, çamur görüntüsünde olup aslında bakteri yuvasıdır. Bakteriler koloni halinde borularda çoğalırlar. Ve zamanla sisteme yayılıp tesisatın çalışma düzenini yok etmeyi başarırlar. Bu bakteriler ancak 70 derece ısıda yok olurlar. Bizim de amacımız yok etmek olduğuna göre buna göre İzmir yerden ısıtma tesisat temizleme makinemiz var. Koruma ilacı ile bakterilerin üremesini durduruyoruz. Boru temizliğin 5 yılda bir yenilenmesinin de çok büyük önem taşıdığını belirtmek isteriz.

0536 260 71 72

Petek temizliği konusunda da uzmanlığımızı konuşturduğumuz bir gerçek. Sizlere bu konuda da elimizden geldiğince ince detaylarla bilgilendirmek isteriz. Kullanım senesi, kullanılan suyun niteliği ile sistem içerisinde balçık, çamurlaşma ve kireç oluşur. Ve bu maddelerde doğal olarak ısınmada problem, tesisatta durma noktalarına kadar varır. Tesisatın içerisini özel makinemiz ile temiz su ile yıkıyoruz öncelikle. Aşırı çamurlaşmayı özel kimyasal ilaçlarımızla temizliyoruz. Böylelikle tıkanıklık yaratan her maddeyi ortadan kaldırmış oluyoruz. Yaklaşık 2 saat süren bu temizlik sonrasında eski veriminize sizi kavuşturuyoruz.

Kombi tesisat temizliği konusuna gelince; kombi her yerde satılmaktadır. Fakat gerek bakımı gerekse arızalı durumlarda verim almak adına bir firma altında olması önem açısından öncelik taşımaktadır. Her yıl kış mevsimine girmeden bu temizliğin yapılmasında büyük yarar olduğunu da belirtmeliyiz. Kombi bakımı demek sorunsuz bir kış mevsimi geçirmek demektir Bunu unutmayın. Bakımlarda tesisatın içindeki tozu temizliyoruz ilk adımda. Yanma haznesi, tesisat filtreleri hepsi birer birer temizleniyor. Fan motoru bakımı yapılır. Bu bakımlardan sonra cihazı çalıştırıyoruz, sıcak su akışının kontrolünü yapıyoruz. Baca bağlantısı çok büyük önem taşımaktadır. O kontrolü de dikkatlice yaparız. Cihazı temizlerken cihaz sahibi ile iletişimimiz kuvvetlidir gerekli bilgileri yaptıklarımızı özenle aktarırız. Yinelemekte yarar olduğunu düşünüyoruz. Kombinizin bakımı için herhangi bir tesisatçı seçimi yapmayınız. Bu konuda hem kandırılmış olursunuz, hem de veriminiz kalitede olmaz.

0536 260 71 72

Isıtma sisteminiz her ne şekilde olsun yılda bir kez düzenli olarak yapılan tesisat bakımları ile hem zamanla oluşacak sorunlardan uzak, hem ısınmanızda hem tasarrufunuzda olumlu fark size güzel yansıyacaktır.

petek temizliği izmir,izmir petek temizliği,petek temizliği karşıyaka,petek temizliği bayraklı,petek temizliği buca,petek temizliği bornova,petek temizliği gaziemir,petek temizliği çiğli,petek temizliği balova,petek temizliği konak,petek temizliği narlıdere,petek temizliği karabağlar