Petek Temizliği Neden Yapılmalıdır

makina ve kimyasallı petek temizliği

Petek Temizliği Neden Yapılır? 0536 260 71 72
Yaz aylarını geride bıraktığımız şu günlerde kış yüzünü göstermeye başladı. Kışa hazırlık olarak yapılabilecekler arasında ön sıralarda, kalorifer petek temizliği yer alıyor. Kış boyunca ısınmayı sağlayan kalorifer petekleri ev bakımı  söz konusu olduğunda ilk sıralarda yer alıyor.
Kalorifer peteklerinin temizliği daha verimli çalışmaları ve uzun süre dayanmaları  için önemlidir. Tıkanan kalorifer petekleri, ısıyı eşit şekilde yaymaz ve daha çok enerji tüketirken daha az verim sağlar. Daha etkili bir sonuç için kalorifer peteklerinizi temizletmelisiniz.
Petek temizliği nasıl yapılır?
Eskiden kişiler petek temizliği için çok da etkili olmayan tazyikli suyla yıkama işlemini gerçekleştiriyorlardı. Elbette ki su tek başına el temizliği için dahi yeterli değildir. Alanında uzman kişiler tarafından yapılan petek temizliği İzmir , hem daha etkili hem de daha uzun süre etkinliğini korumaktadır.
İlk olarak, ilaçlı petek temizleme cihazı hakkında bilgi vermek istiyorum. Bu cihazlar gereken tüm donanıma sahiptir ve aynı şekilde donanımlı kişiler tarafından kullanılır. Bu nedenle bu cihazlardan edinip, yeterli uzmanlığa sahip olmadan işlem yapmayınız. Olası hata durumunda daha büyük hasarlara sebebiyet verebilirsiniz.

0536 260 71 72
İzmir de bulunan firmamız kalorifer peteklerinin ilaçlı temizliği için hizmetinize hazırdır. Öncelikle cihaz banyonuzda bulunan havlupan peteğinin olduğu yere getirilir. Havlupan peteği yerinden sökülerek cihazın bağlantı hortumları, sökülen peteğin boru başlıklarına yerleştirilir. İlk aşama da cihazın haznesi su ile doldurularak, petekleriniz ön yıkama işlemine alınır. Bu işlem kalorifer peteklerinizin sayısıyla orantılı şekilde bir zaman dilimine yayılır. Ön yıkama işleminden sonra, cihazın haznesi petek temizlinde kullanılan özel ilaç ile doldurulur ve cihaz çalıştırılır. Tüm kalorifer peteklerinin içi sıvı ilaçla kaplandıktan sonra uzman ekibimizin uygun gördüğü kadar süreyle kombiniz çalıştırılır ve petek temizleme ilacının ısıyla birleşip tüm petekleriniz temizlenir. Uygun bulunan süre sonunda kombi kapatılır ve petek temizleme cihazının haznesi tekrar su ile doldurularak durulama işlemine geçilir.
İzmir de faaliyette olan şubemiz, tıkanmış peteklerinizi en etkili şekilde temizleyerek size daha keyifli bir kış sunar. Sizde kalorifer peteklerinizi temizletmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

0536 260 71 72

petek temizliği neden yapılmalıdır,izmirde petek temizliği yapan firmalar,petek temizlik fiyatları,izmirde petek temizleme,petek temizleme