Profesyonel Petek Temizliği

izmir petek temizliği

Profesyonel Petek Temizliği

Profesyonel petek temizliği, Zamanında yapılan her petek ve kombi bakımı, daha iyi ısınmanızı daha az fatura ödemenizi sağlar ve tesisatınızın ömrünü uzatır.

Kış aylarının yaklaşmasıyla yapmamız gereken bazı şeylerden birisi de kombi ve petek temizliği dir özellikle kışın en soğuk havalarında radyatörlerde karşılaşın en büyük problemlerden bir tanesi peteklerin belirli bir kısmının ısınıp diğer kısımların hissedilen sıcaklığının daha düşük olması hattta hiç ısınmamasıdır.

Petekleriniz zaman içinde sürekli kalorifer tesisat borularında aynı sıvının içerisinde dönmesiyle birlikte korozyon’a maruz kalacak ve peteklerin dip kısımlarında çamurlaşma oluşacak ve kombide ısınan suyun peteklerin her bölgesinde dolaşmasını engelleyecek ve bunlardan dolayı ısınmanızı engelleyeceği gibi hem kombinizin verimli çalışmasını engelleyecek, hem de ısı kaybına yol açacaktır.

makina ve kimyasallı petek temizliği

Zamanında yapılan petek temizlikleriyle hem daha az doğalgaz faturası ödeyin hem kombinizin hem de peteklerinizin ömrünü uzatın. Evleriniz daha verimli ısınırken korozyona bağlı olarak kombinizde çıkabilecek arızaları engelleyin. Profesyonel petek temizliği, profesyonel ekipler tarafından gerşekleştirilir. Firmamız İzmir merkezli olup İzmir’in tüm ilçelerine petek temizleme servisi hizmeti vermektedir

kalorifer temizliği, kaloriferlerin havasını alma, petek temizleme, petek temizliği, petek yıkama, radyatör petek temizliği, kombi petek temizleme, kombi radyatör temizliği profesyonel petek temizliği