Petek Temizleme Neden İhtiyaçtır

petek temizleme

Petek Temizleme Neden İhtiyaçtır?

Kış gelmeden, kış geldiğinde iyi bir ısınma sağlamak için petek temizliğinizi yaptırmanız gerekir. Petek temizliği yaptırmak için güvenilir bir firma ile anlaşmanız gerekir. O nedenle temizlik yaptıracağınız firmanın bu konularda referanslarını araştırmanız, daha iyi sonuç almanızı sağlayacaktır. Bir firmanın veya ustanın petek bakım ve temizliğini yapabilmesi için işinin uzmanı olması, petek temizliğinizi daha profesyonel şekilde yapmasını sağlayacaktır. Kalorifer peteklerinde tıkanmalar genelde peteklerin, alt kısımda yaşanır.  Petek temizliği yapılırken amaç, alt kısımlara birikmiş olan pislik ve balçıkların temizlenmesidir. Çünkü bu birikinti ve kirler peteklerin bazı gözlerinin tıkanmasına ve de ısıtmamasına neden olacaktır. İzmir petek temizleme firması olarak, bu sorunlarınızı, kısa sürede çözüme kavuşturuyor sıcak bir kış geçirmenizi sağlıyoruz.

petek temizleme

Petekler Nasıl Temizlenmeli?

Petek Temizleme hizmetlerimiz esnasında, özel temizlik malzemeleri ve makinalarımız ile üstün bir petek temizliği sağlamaktayız. Bizi aradığınızda evinize gelerek, peteklerinizi temizlemek için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Petek temizleme cihazımızı, kalorifer tesisatınıza bağlayarak, cihazımızın içine gerekli ilaç ve temizlik malzemelerini koyuyoruz. Belli bir süre bekledikten sonra, temizlik malzemelerini boşaltıyor ve durulama işlemine geçiyoruz. Durulama işlemi sırasında petek içinden gelen su, berraklaşıncaya kadar duruluyoruz. Bu işlemler sonunda, peteğinizin daha iyi ısı vermesi için tesisatınıza katkı maddesi ekleyerek, temizlik ve bakım işlemini tamamlamış oluyoruz. İzmir petek temizliği firmamız, kurumsal hizmet anlayışıyla çalışarak, bu hizmeti siz sayın müşterilerine verirken, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Bizden Hizmet Almak İçin

Hizmet bölgemiz olan İzmir ve ilçelerinde petek temizliği ve bakımı sunmaktayız. Vermiş olduğumuz bu hizmetlerimizden yaralanmak için 7/24 hizmet veren İzmir petek bakımı firmamızı, aramanız yeterli olacaktır. Bu hizmeti bizden alarak, gelen kışı keyifle karşılaya bilirsiniz.